Прес-анонс: Презентація Всеукраїнського мистецького проекту «Україна співає «Кобзаря»

Прес-анонс

8 жовтня 2019 р. в Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського відбудеться презентація Всеукраїнського мистецького проекту «Україна співає «Кобзаря», реалізованого Благодійним фондом «Хорова школа Павла Муравського» за підтримки Міністерства культури України та Українського культурного фонду.

Всеукраїнський мистецький проект «Україна співає «Кобзаря» – перший системний, масштабний запис провідними хорами України 110 творів хорової Шевченкіани на основі Зібрання хорових творів у семи томах «Тарас Шевченко. Пісенний «Кобзар», що його уклав великий український хоровий дириґент і педагог Павло Муравський (1914–2014). У записові «Пісенного «Кобзаря» взяли участь на благодійних засадах 45 провідних хорових колективів з 17 міст України й українського зарубіжжя під орудою учнів і послідовників маестро Муравського.

Повний обсяг аудіовидання Збірки музичних творів «Тарас Шевченко. Пісенний «Кобзар»» – три музичні альбоми по три CD в кожному. До Першого альбому увійшли твори a капелa; до Другоготвори з інструментальним супроводом; до Третьоготвори великої форми з симфонічним оркестром. Наклад аудіовидання «Тарас Шевченко. Пісенний «Кобзар»» – 1 000 комплектів з трьох музичних альбомів (по три CD в кожному).

Усю підготовчу роботу для аудіовидання здійснила на громадських засадах Експертна рада БФ «Хорова школа Павла Муравського» (організація записів і відбір записів для дисків; складання переліку творів до дисків і написання супровідних текстів для буклетів, коробок, СD-паків).

Міністерство культури України надало підтримку в записові творів.

Український культурний фонд надав підтримку в редагуванні-режисурі аудіозаписів,  виготовленні майстер-дисків та виданні трьох музичних альбомів Збірки музичних творів «Тарас Шевченко. Пісенний «Кобзар»».

Презентація відбудеться за програмою Всеукраїнської науково-практичної конференції «Хорова школа Павла Муравського в контексті української музичної культури», приурочена 105-літтю заснування Київської консерваторії (НМАУ ім. П. І. Чайковського) та 105-літтю народження Павла Івановича Муравського.

Записи “Пісенного “Кобзаря” будуть також представлені в живому виконанні на Хоровому святі “Школа Павла Муравського”.

В основі програми святкового концерту: вибрана Хорова Шевченкіана зі Всеукраїнського мистецького проекту «Україна співає «Кобзаря».

У святковому концерті беруть участь хорові колективи України під керівництвом учнів і послідовників П. І. Муравського.

Презентація й концерт відбуватимуться в приміщенні Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського:

презентація – у Залі Вченої ради (четвертий поверх)  з 14:00 до 15:00.

концерт – у Малому залі (четвертий поверх)  з 17.00 до 19.00.

Адреса: м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11 (ст. метро «Хрещатик», «Майдан Незалежності»).


БФ «Хорова школа Павла Муравського»

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *