Пісенний «Кобзар» – українським громадам Світу

Світовий Конґрес Українців схвально зустрів ідею Всеукраїнського мистецького проекту «Україна співає «Кобзаря», що його здійснює  Благодійний фонд «Хорова школа Павла Муравського» за підтримки Міністерства культури України.

За ініціативою Голови Світової ради культури СКУ Анни Кісіль, Світовий Конґрес Українців в Ухвалі своїх річних зборів відзначив велику значущість Всеукраїнського мистецького проекту «Україна співає «Кобзаря» для закордонного українства і вніс до плану діяльності на 2017 рік його поширення й популяризації в середовищі українських громад за кордоном.

Цього ж року на замовлення СКУ перевидано 1, 2, 3 томи (акапельна частина) Зібрання хорових творів у семи томах «Тарас Шевченко. Пісенний «Кобзар». Хорова Шевченкіана», а також книжку методики акапельного хорового співу великого дириґента Павла Муравського «Моя хорова школа».

Комплект перших трьох томів нотного зібрання «Пісенний «Кобзар» та методики хорового співу Павла Муравського «Моя хорова школа» СКУ передав українським культурно-освітнім осередкам у Світі під час проведення в серпні 2017 р. у Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка Річних загальних зборів з нагоди свого 50-літнього ювілею, в яких узяли участь 206 делегатів і гостей з 32-ох країн Світу.

Невід’ємним звуковим додатком до трьох акапельних томів нотного видання «Тарас Шевченко. Пісенний «Кобзар». Хорова Шевченкіана” є Перший музичний аудіоальбом «Пісенний «Кобзар» з трьох CD a cappella, який перевидано на замовлення СКУ в 2018 році.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *